Vedrana Rudan živi u Rijeci, a svojevremeno je u svom domu ugostila ekipu RTS-a.
– Suprug je pronašao ovu malu, staru kuću. Mislim da ovo zdanje ima 400 godina, to je spomenik nulte kategorije – istakla je Vedrana.
Foto: RTS / screenshot
– Kad sam ja videla tu ruševinu, ja sam se zgrozila. Svidelo mi se, ali sam rekla suprugu, nemoj da kad zapneš sa majstorima da me pitaš nešto. I dan danas je tako ostalo, stalno po kući nešto radimo – rekla je tada u emisiji “TV lica kao sav normalan svet”.
– Jednom prilikom me je izvređao majstor kada sam došla po svog supruga u kafić: “Ostavi ga na miru, ovo je najgora žena na svetu”. Ja mu odbrusim: “Kako vas nije sramota tako da pričate, prvi put se vidimo u životu, a vi lupetate!”. Tek on meni poručuje: “Ja sam vam ženo kuću izgradio”. Nakon toga sam mu rekla da je kvalifikovan za to što priča, ali sam mu se svakako krvi napila – navela je Vedrana.
Foto: RTS / screenshot
– Odrasla sam uz more, tako da me pogled na more odavde ne uzbuđuje. Ali kad god sam negde gde nema mora, uvek mislim da preko zgrada i drveća u daljini mora biti mora. To je u meni, ali ne toliko da bih sada šetala pokraj mora i bacala kamenčiće – zaključila je tada.
Vedrana Rudan o borbi sa karcinomom
Vedrana Rudan otvoreno je govorila o borbi sa opakom bolešću, a nedavno se oglasila za “Blic” tim povodom.
Foto: Snežana Krstić / Ringier
– Nisam u stanju da dajem velike intervjue, u procesu sam lečenja. Ovaj čas sam stigla iz bolnice, da vam i ne govorim kroz šta prolazim... Čuvajte zdravlje, veliki pozdrav svima – rekla je Vedrana kojoj smo poželeli da što pre ozdravi.
VIDEO: Vedrana Rudan: “Željko Joksimović se dobro oženio”
www.blic.rs