Na tribinama ima dosta Srba, a tu je i Natalija Jokić koja se pohvalila snimkom da bodri Noleta.
Nepoznato je da li tu i njen suprug, ali jasno je da je ovo jedan od onih mečeva u kojem svi Srbi koji prate sport žarko žele trijumf.
Naravno, ima i među Srbima zavisnih ljudi koji sada bodre Musetija, ali u svakom žitu ima kukolja.