VELIKO RAZOČARENJE – Lejdi Gaga otvorila Olimpijske igre u Francuskoj a ceo nastup potpuno neoriginalan

Američka pevačica dobila tu čast da otvori najveće sportsko takmičenje, ali njen tribjut francukoj ikoni Zizi Žanmer je više izgleda na američki vodvilj, nego na francuski kabare

Lejdi Gaga otvorila je Olimpijske igre koje se ove godine održavaju u Francuskoj.

I dok su predstavnici svih zemalja učesnika plovili Senom, Lejdi Gaga je sišla niz velike zlatne stepenice u pratnji mnoštva igrača i zapevala na francuskom jeziku.

Lejdi Gaga se prvo pojavila u elegantnoj crnoj haljini, a onda su je plesači “skinuli” i ostala je samo u korsetu i šortsu. Ceo nastup bio je u stilu kabarea, praćen efektnim kostimima i koreografijom.

Ipak, mnogi su smatrali da je nastup trebalo da bude malo originalniji, s ozirom na to da je ona nastup započela pesmom “Mon truc en plumes” sa kojom je Zizi Žanmer nastupila 1961. godine upravo na istom mestu.

Inače, kostimi koje nose potpisuje Iv Sen Loran, a upravo je Zizi bila muza modnom kreatoru.

Selin Dion i Lejdi Gaga zajedno će izvesti klasik francuske šansonjerke Edit Pjaf “La Vie En Rose”, što mnogi očekuju, jer će ovo biti prvi nastup Selin Dion posle četiri godine.

- Pogledajte najnovije ćlanke -