Predsednik Odbojkaškog saveza Poljske Sebastijan Šviderski je saopštio da Grbić i selektor ženske reprezentacije Poljske Stefano Lavarini ostaju selektori još četiri godine.
Grbić je na klupi Poljske od 2022. godine i osvojio je već pet medalja, od kojih dve zlatne – na Evropskom prvenstvu 2023. godine kao i u Ligi nacija iste godine.
Muška selekcija Poljska će na OI u Parizu igrati u B grupi protiv Italije, Brazila i Egipta.
Ženska selekcija je u grupi B sa Brazilom, Kenijom i Japanom.