VRATIO SE U KLUB! Potvrđeno i od strane čelnika: “Ponovo ujedinjujemo snage sa jednim od omiljenih igrača”

Đorđe Gagić se vratio u ABA ligu. Nekadašnji centar Partizana i reprezentacije Srbije ponovo će praviti nevolje protivnicima širom bivše Jugoslavije, i to ponovo u dresu Borca iz Čačka.

Gagić je prošle sezone igrao u Litvaniji, tamo je zastupao prvo ekipu Vulvsa, pa onda i Lijetkabelisa.

Sad će ponovo nastupati za Borac iz Čačka, u kojem je proveo pola sezone 2022/23.

Borac ga je emotivno dočekao na Instagramu.

– Košarkaški klub Borac ponovo ujedinjuje snage sa jednim od svojih omiljenih igrača. Đorđe Gagić je ponovo u crveno-belom dresu. Sa iskustvom iz najjačih evropskih liga i neverovatnom željom, Gagić se vraća u naš grad, spreman da podigne naš Borac na nove visine. Dobrodošao nazad, Đorđe! Svi verujemo da će tvoja energija i strast doneti nova poglavlja našoj priči. Navijači, budite spremni za spektakl! – stoji u objavi čačanskog kluba.

Srpski centar je u karijeri promenio dvocifren broj klubova, a najveći trag je ostavio u Partizanu za koji je igrao u dva navrata. 

Sa crno-belima je osvojio ABA ligu, dve titule šampiona Srbije, kao i dva Kupa Radivoja Koraća.

Gagić trenutno ima 33 godine.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -