Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je plasman srpskoj tekvondoistkinja Aleksandri Perišić u finale Olimpijskih igara i osvojenu medalju.
Srdačne čestitke na šampionskoj borbi i sjajnoj pobedi! Srbija navija za Vas, dok čekamo zlato!
Bravo, Aleksandra! Tako se bori za Srbiju! – napisao je Vučić.