VUČIĆ DOČEKAO OLIMPIJCE: Napravili ste POBEDNIKE od nas, već se spremamo za Los Anđeles (VIDEO)

“Obavljati dužnost predsednika Srbije je najčasnija dužnost, uprkos bezbroj problema, ima najlepših trenutaka – ovo je jedan od tih. Ovo je najlakši posao na svetu”.

“Napravili ste pobednike od svakog od nas. Pomogli ste nam da verujemo da možemo sve i da ne postoje nemoguće misije”.

“Svaki građanin ove zemlje zna da je jači od drim tima”.

“Da li smo mogli više? Verovatno smo morali. Gledaćemo da u budućnosti bude i više”.

“Već se spremamo za Los Anđeles, to Novače važi i za vas”.

“Nije tim iz 1992. bio bolji od ovog drim tima. Vi ste defakto pobedili. Ugled Srbije je danas veći nego što je bio juče zahvaljujući vama”.

“Vaterpolisti, neku ste čudnu odbranu igrali u poslednjih nekoliko utakmica. Uroše, kapa dole za ovo što ste uradili. Ne znam da li znate kakvo je slavlje bilo u Srbiji”.

“Hrvati su već slavili to što su najbolji u regionu, a onda ste na scenu stupili vi”.

Predsednik se potom zahvalio svim srpskim učesnicima Olimpijskih igara na borbi.

“Svi ste učestvovali u jednoj velikoj zajedničkoj pobedi”.

“Sve nagrade su isplaćene, košarkašima će ujutru. Znam da vama to ne znači mnogo, ali da vam pokažemo koliko nama znači”.

“Gledaćemo da dug prema vama vratimo, ulagaćemo još više”.

“Hvala vam na svemu, na svakom danu borbe i što ste prihvatili na sebe sav teret, hvala vam za svaku suzu i što toliko volite Srbiju”.

“Živela Srbija, sve najbolje vam želim”.

- Pogledajte najnovije ćlanke -