VUČIĆ I DAČIĆ NASMEJALI CEO STUDIO: Šta će ti toliki telefoni, da je kod mene ja bih ga izbacio

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u emisiji “Ćirilica” na TV Hepi, upitao je ministra policije Ivucu Dačića šta će mu toliki telefoni.

Pitao je Dačića zašto ima mobilni telefon na stolu.

– U studiju je, da je kod mene u kancelariji, ja bih ga izbacio napolje. Stvarno mislim da je neprimereno da drži telefon tako – kazao je Vučić.

Dačić je odgovorio da je ministar policije i da mu na telefon javljaju važne vesti.

Izvor:Srbija Danas

- Pogledajte najnovije ćlanke -