VUČIĆ I ORBAN IMALI DUG RAZGOVOR: “Nastavljamo prijateljsku saradnju, koja za naše dve zemlje i region garantuje mir, stabilnost i prosperitet.”

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se jutros na svom Instagram profilu i naveo da je imao dug i sadržajan razgovor sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom.

“Čestitao sam mu još jednu pobedu, koju je ostvario u Mađarskoj”, napisao je predsednik.

On je dodao i da se prijateljska saradnja, koja za naše dve zemlje i region garantuje mir, stabilnost i prosperitet, nastavlja.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -