Predsednika Vučića sačekao je veliki broj građana, sa kojima je porazgovarao, i koji su izneli svoje probleme, tražeći ono što im nedostaje u mestima u kojima žive, ambulantu, a najviše puteve.
– Pedeset godina ništa nije rađeno, sad tražite od mene – prokomentarisao je predsednik, pa rekao da se građani obrate ljudima iz njegovog tima i iznesu konkretne probleme i zahteve.
– Razumeo sam sve, rešićemo – kazao je Vučić.
– Moraju da razumeju da država ne može sve i svuda da uradi. Ne možete lekara da pošaljete u selo koje ima 12 stanovnika, to je nemoguće, neću da lažem narod – kazao je.
Na pitanje novinara da li Bujanovčani mogu nešto da očekuju od nove vlasti u opštini, Vučić je odgovorio da je uveren da će situacija biti daleko bolja i dodao da će dati sve od sebe da država pomogne Bujanovcu.
– Mislim da ćemo i neke škole u albanskim sredinama da radimo i da ćemo na svaki mogući način da gledamo kako da i Srbima i Albancima i Romima pomognemo da dobiju posao. Ono što sam obećao prošli put, zaista ćemo dati sve od sebe da to uradimo. U Vranju je jedna velika investicija, a zatim i Bujanovcu – rekao je Vučić.