Predsednik Srbije sa patrijarhom Porfirijem i predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom jutros pre polaska u Njujork došao je hram Svetog Save.
Tokom jučerašnjeg obraćanja, predsednik Vučić je najavio da će se pred put pomoliti Bogu i da će se narednih dana baviti samo interesima Srbije.
– Narednih pet dana neću odgovarati na pitanja domaće politike, baviću se samo našom jedinom Srbijom i našim interesima. Borbom za našu Srbiju. Hvala građanima koji su uz svoju zemlju. Znam da mi neće oprostiti što sam im sve trikove prozreo, ne plašim ih se, ne plašim se zatvora, ni smrti, plašim se samo svog naroda, Boga… Pomoliću se Bogu pred put u Njujork. Oslonićemo se pre svega na svoje snage, na svoju energiju i na naš rad – najavio je predsednik Vučić.
On je juče istakao i da će se Srbija suprotstaviti jače nego ikada.
– Znam kolika je sila koja nam preti, znam koliko su veliki i snažni, ali jedino u šta sam siguran je da ćemo dati sve od sebe i suprotstavićemo se jače nego što misle.
Preporučeni članci
- Večeras će se NEBO OTVORITI – Ovim delovima prete POTOP I GRAD, stiglo dramatično upozorenje: Oprez!
- DETE POVREĐENO ZBOG TIKTOK IZAZOVA: Poznato zdravstveno stanje dečaka posle udesa na Novom Beogradu
- TAČNO U 10! Predsednik Vučić Olimpijskom timu Srbije uručuje državnu zastavu koju će nositi na Igre
- SERIJSKI SILOVATELJ PONOVO OSUĐEN – Uhapšen ispred “Ribnikara”, policija mu pronašla ŠOKANTNU stvar u rancu