VUČIĆ STIGAO U HRAM SVETOG SAVE: Predstavnici Srba se okupili na molitivi pred puta u Njujork (VIDEO)

Predsednik Srbije sa patrijarhom Porfirijem i predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom jutros pre polaska u Njujork došao je hram Svetog Save.

Tokom jučerašnjeg obraćanja, predsednik Vučić je najavio da će se pred put pomoliti Bogu i da će se narednih dana baviti samo interesima Srbije.

– Narednih pet dana neću odgovarati na pitanja domaće politike, baviću se samo našom jedinom Srbijom i našim interesima. Borbom za našu Srbiju. Hvala građanima koji su uz svoju zemlju. Znam da mi neće oprostiti što sam im sve trikove prozreo, ne plašim ih se, ne plašim se zatvora, ni smrti, plašim se samo svog naroda, Boga… Pomoliću se Bogu pred put u Njujork. Oslonićemo se pre svega na svoje snage, na svoju energiju i na naš rad – najavio je predsednik Vučić.

On je juče istakao i da će se Srbija suprotstaviti jače nego ikada.

– Znam kolika je sila koja nam preti, znam koliko su veliki i snažni, ali jedino u šta sam siguran je da ćemo dati sve od sebe i suprotstavićemo se jače nego što misle.

- Pogledajte najnovije ćlanke -