“Za 10 minuta ulazim u salu…” Era Ojdanić se obratio pred zakazanu operaciju

Pevač je tokom jučerašnjeg dana primljen u Urgentni centar, gde će upravo sada biti operisan.

Pevač Era Ojdanić, juče 19. maja, primljen je u Urgentni centar, zbog zakazane operacije bruha.

Vest da je poznati folker primljen u bolnicu mnoge je iznenadila, a Ojdanić se pre ulaska u operacionu salu oglasio i otkrio kako se oseća. 

– Za 10 minuta ulazim u operacionu salu.  Celokupno osoblje je dobro i ljubazno prema meni, čak su tu i neki lekari kojima sam pevao na svadbi. Odlično se osećam, hvala na pitanju i hvala svima koji brinu za mene, veliki pozdrav za sve – kaže pevač za Telegraf.rs

Era se oglasio i juče kada se saznalo da je primljen u Urgentni centar: 

– Dobro sam, operacija je sutra, danas je priprema. Ja sam juče nekoliko hiljada ljudi zabavljao na Jagnjijadi, pa vi vidite koliki sam ja profesionalac… Hvala što brinete, ljubim vas i pozdravljam sve.

Erin unuk potvrdio vesti

– Dedu pripremaju da uđe u operacionu salu, evo sad smo se čuli, nije ništa strašno – započeo je unuk Ere Ojdanića za “Kurir”, pa dodao:

– Zaradio je bruh, pa sad mora da operiše, on se dobro oseća – bio je iskren Uroš.

Izvor: Telegraf M.K./prenela N.P.

- Pogledajte najnovije ćlanke -