Najbolji igrač ikada je savladao Lorenca Musetija i zakazao duel sa Karlosom Alkarazom u borbi za zlato, a posle duela je sa srpskim navijačima proslavio uspeh.
Na društvenim mrežama se pojavio snimak gde navijači pevaju “Izađi Nole” nakon čega se pojavljuje njihov ljubimac za još veći trans u masi. Prišao je Novak prisutnima i ponovo pokazao klasu.
Đoković je pobedom nad Musetijem obezbedio drugu medalju za Srbiju u Parizu, a i svoju drugu u karijeri posle bronze u Pekingu. Nadamo se da će uspeh krunisati zlatom u nedelju.