ZASTAVE U CRNOJ GORI SPUŠTENE NA POLA KOPLJA Oglasio se Mandić povodom godišnjice masakra: “Tog dana cela država je stala”

Povodom sećanja na nevino stradale u tragediji na Cetinju pre dve godine ispred Skupštine Crne Gore zastave su spuštene na pola koplja.

To je naložio predsednik parlamenta Andrija Mandić.

– Danas se navršava dve godine od stravičnog zločina koji se dogodio na Cetinju u kojem je život izgubilo deset, a ranjeno šest osoba. Zatečena nezapamćenim bolom i tugom, tog dana cela Crna Gora je stala. Kako tada, tako i danas, ujedinjeni smo u sjećanju na nevino stradale i zbog toga sam naložio da se zastave ispred Skupštine Crne Gore spuste na pola koplja – napisao je Mandić na društvenoj mreži X.

On je naveo i da na taj način “naš narodni dom želi da pokaže svoje poštovanje prema žrtvama zločina i njihovim porodicama, kao i da pošalje poruku da u budućnosti čitava naša zajednica treba da doprinos kako se ovakav zločin nikada više ne bi dogodio u Crnoj Gori”.

Srbija Danas/RTCG

- Pogledajte najnovije ćlanke -