”ZATO SMO SE I RASTALI”: Ponitka govorio o Željku i Partizanu!

U intervjuu za “Basketball sphere” Mateuš Ponitka je govorio o svom boravku u Partizanu i o svom novom klubu, Bahčešehiru.

Smatra da tim nije ispunio očekivanja iz prošle sezone. 

 – Trebalo je da budemo bolji. Nije radilo kako treba, mnogo je razloga bilo i tokom sezone, a trener je o tome pričao. Ništa novo ne bih rekao. Sezona je razočaranje, zato smo se i rastali na kraju – rekao je Ponitka. 

O Željku?

 – Željko je perfekcionista i uvek pokušava da nauči igrače i pokaže im specifičan način igranja košarke koji je efikasan i donosi trofeje koji je on osvojio mnogo. Zna kako da pobedi, to je pokušao da implementira prošle sezone, baš kao i svake sezone tokom svoje karijere. Profesionalac je od A do Š u svakoj utakmmici, svaka utakmica znači nešto – rekao je on. 

 – Ovo je velika lekcija za mene. Stvari koje sam naučio će mi mnogo značiti za budućnost. Na kraju smo se rukovali, postoji međusobno poštovanje između nas – rekao je Ponitka. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -