ZATVORENA ULICA ZBOG SAOBRAĆAJKE! Automobil oborio banderu kod Ada mola, hitna pomoć na LICU MESTA!

Kod Ada mola ovog jutra došlo je do sudara, a na licu mesta nalazi se i Hitna pomoć.

Kako se vidi na fotografijama objavljenim na Instagram stranici moj_beo_grad, automobil kojim je upravljala mlađa žena udario je i srušio banderu. Prednja strana vozila je potpuno smrskana.

Hitna pomoć se nalazi na licu mesta, a nije poznato da li ima povređenih. Ulica je zatvorena.

Izvor: Srbija Danas/Blic

- Pogledajte najnovije ćlanke -