“Završićete u ZATVORU” Bivše partnerke osule RAFALNU PALJBU jedna po drugoj – Šparavalo kipti od besa: “Uništila sam porodicu”

Anđela i Bojana ne mogu da nađu zajednički jezik. Nakon raskida su rešile da iznesu sav “prljav veš”.

Tokom emisije “Pitanja gledalaca” došlo je do žestokog obračuna između Bojane Pavlović i Anđelo Šparavalo.

Bivše partnerke su iznele niz uvreda, a onda i potpune nove šokantne detalje jedna o drugoj.

– Nemoj da se smeješ, naravno kad si slaba na mene – rekla je Anđela.

– Ajde beži bre tamo, lažeš čim zineš – rekla je Bojana.

– Bolesnice jedna, sve sam ti dala, krv sam prop*šala zbog tebe. Nikad nisi stala uz mene, samo me vređaš – uzvratila je Anđela.

– Ona je smišljeno napravila klipove napolju kako bi njena porodica imala materijala. Svi ćete vi da završite u zatvoru – rekla je Bojana.

– Moji da završe u zatvoru? Sram te bilo đubre jedno, porodicu sam svoju uništila zbog tebe – rekla je Anđela.

– Ova devojka nije imala empatiju prema svojim roditeljima, ima poremećene međuljudske odnose, ja sam stajala i lagala za tebe – rekla je Bojana.

– Ti ćeš da ideš na sud, to što si se ti prala od mene zaboravi – rekla je Anđela. 

– A ti kad si rekla da si izgubila nevinost sa 18 godina a izgubila si sa 16, polako ja ću sve vreme da te razotkrivam – rekla je Bojana.

Detaljnije pogledajte u nastavku:

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku.

25.04.2024. 07:31

- Pogledajte najnovije ćlanke -