“Završio sam u BOLNICI…” Prvo oglašavanje Ere Ojdanića iz URGENTNOG CENTRA

Pevač Era Ojdanić hitno je završio u Urgentnom centu.

Era sutra ima hiruršku intervenciju, koja je još ranije zakazana.

Era Ojdanić, ovim povodom oglasio se iz bolnice.

– Sve je u redu. Juče sam bio na jagnjijadi, a danas u bolnici. To je već zakazana hirurška intervencija. U dobrim sam rukama. Juče na sceni, danas u bolnici, takav sam vam ja.

Era Ojdanić
Era Ojdanić / Izvor: ATA images/Antonio Ahel

Era kaže da više podataka o zdravstvenom problemu ne može da kaže, a na pitanje da li je intervencija rutinska poručuje:

– Videćemo sutra, ništa ne smem da pričam. Ne dam se ja – rekao je pevač za “Blic”.

- Pogledajte najnovije ćlanke -