ZBOG BORBE I ŽELJE: Kolaković jasan – “Zaslužujemo da idemo u Pariz”

Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Igor Kolaković izneo je utiske posle poraza od Poljske 3:2 (25:22, 21:25, 25:18, 22:25, 15:11) u okviru Lige nacija.

Naša selekcija vodi veliku borbu za plasman na Olimpijske igre, a ova dva osvojena seta će nam mnogo značiti i sada je potrebno da Poljska savlada Kubu da bi Srbija otišla u Pariz. 

– Odigrali smo lepu utakmicu, bilo je jako kvalitetno sa naše strane. Naterali smo Poljake da dobro razmišljaju. Mislimo da smo zaslužili da odemo na Olimpijske igre. Zbog borbe i želje koje ispoljavamo na svakom meču, i kad gubimo i kad vodimo – rekao je Kolaković.

Odluka o tome da li će Srbija ići na OI sledi u poslednjm kolu u nedelju. Kuba igra sa Poljskom od 13.30, dok Srbija od 20.30 odmerava snage sa Slovenijom. U slučaju trijumfa Kubanaca, odbojkaši Srbije moraće da pobede Sloveniju.

- Pogledajte najnovije ćlanke -