Zbog odluke PRODUKCIJE Maja i Stanislav izlaze bez dinara iz “Elite” – osveta im hladno servirana zbog neviđenog bezobrazluka

Već je opšte poznato da su prekršaji u Šimanovcima strogo kažnjivi, ali izgleda da je doskorašnji rijaliti par kratkoročnog pamćenja.

Naime, Stanislav Krofak i Maja Marinković napravili su kardinalnu grešku. Tokom poslednje svađe koju su imali, starleta i bivši MMA borac prekršili su glavno pravilo “Elite”, te će zbog toga snositi ozbiljne novčane posledice. 

Marinkovićeva je kao furija uletela u pab gde je Stanislav spavao kako bi se obračunala s’ njim zbog njegovog ponašanja, koje joj nimalo nije odgovaralo. 

Međutim, kako su pokušali da prikriju o čemu pričaju, Veliki šef je doneo hitnu odluku.

Maja i Stanislav su tokom razgovora nekoliko puta prikrivali i gasili bubice, što je strogo zabranjeno i zbog čega su oboje kažnjeni.

Podsetimo, onaj deo rasprave koji se čuo nije bio nimalo prijatan. 

– Izađi, ne zanimaš me više – rekao joj je Krofak.

– A pričaš sa drugim devojkama. Šta si mi obećao? Opet praviš problem – kazala je Marinkovićeva.

– Ma skloni se od mene, izađi napolje, napravila si mi pakao – kukao je Stanislav.

– Imam pravo da pitam, ne možeš mi ništa. Rekao si da ćemo pričati – rekla mu je Maja.

– Nemam ja šta sa tobom da pričam – vikao je Stanislav. 

 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -