20/06/2024ZBOG SKANDALA U HAMBURGU: Srbija napušta Evropsko prvenstvo?FacebookXPinterestWhatsApp Generalni sekretar FSS Jovan Šurbatović osudio je ponašanje navijača Hrvatske i Albanije koji su na utakmici Evropskog prvenstva u Hamburgu uglas skandirali “Ubij Srbina” i poručio da će od UEFA tražiti najstrožu kaznu za ovakvo ponašanje.Preporučeni članciOlga izvela SALTO SMRTI na Olimpijskim igrama, pa je taj potez odmah ZABRANJEN! Razlog je više nego jasan (VIDEO)TO JE DOBRO PITANJE, MOJ PRIJATELJU: Jokić posle šamara otvorio dušu na konferenciji za medijePREMIJER LIGA: Arsenal slavio u londonskom derbijuJOKIĆU SVE DOŠLO PREKO GLAVE, AMERIKA BRUJI O OVOJ REAKCIJI! Srbin besneo, Hrvat i Slovenac zabrinuto gledali ka njemu! Ovakvog ga nismo videli - Pogledajte najnovije ćlanke -Dan slobode medija – prilika da se ponovi apel za spas BHRT-aSUPER NISKE CIJENE U ROBOTU ZENICA: Velika akcija počinje 17. decembraVIG Grupa donirala 10.000 EUR Centru za djecu, mlade i obitelj pri Caritasu MostarFinalni Black Friday popusti u Omega Shop – tri dana nevjerovatno niskih cijena RegionDan slobode medija – prilika da se ponovi apel za spas BHRT-a RegionSUPER NISKE CIJENE U ROBOTU ZENICA: Velika akcija počinje 17. decembra SvijetVIG Grupa donirala 10.000 EUR Centru za djecu, mlade i obitelj pri Caritasu Mostar RegionFinalni Black Friday popusti u Omega Shop – tri dana nevjerovatno niskih cijena