ZBOG SKANDALA U HAMBURGU: Srbija napušta Evropsko prvenstvo?

Generalni sekretar FSS Jovan Šurbatović osudio je ponašanje navijača Hrvatske i Albanije koji su na utakmici Evropskog prvenstva u Hamburgu uglas skandirali “Ubij Srbina” i poručio da će od UEFA tražiti najstrožu kaznu za ovakvo ponašanje.

- Pogledajte najnovije ćlanke -