“ŽELIM DA SVAKI SRBIN ZNA”… Nova objava Đokovića je da se smrzneš – reči koje kidaju dušu

Novak Đoković uživa posle osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.

Najbolji teniser sveta svih vremena osetio je potrebu da se još jednom oglasi i zahvali svima koji su verovali u njega i u poznim godinama igračke karijere, kada su ga mnogi u svetu otpisali i prognozirali da neće uspeti da se okiti zlatnim odličjem na Olimpijskim igrama. Međutim, Srbi su verovali u heroja nacije.

– Nikada nisam mogao da odustanem od sna da osvojim ovu zlatmnu medalju, kao što ni narod Srbije nije odustao od mene. Zajedno smo verovali u nemoguće. Iako ja nosim medalju, želim da svaki Srbin zna da ona pripada svima nama.

Predstavljati svoju naciju je najveća čast na svetu. Ova medalja, trenuci, ovaj život – ništa od toga ne bi bilo moguće bez vaše nepokolebljive podrške. Ovo je zbog vas, ovo je za vas, Hvala vam, s ljubavlju, Nole – emotivno je napisao Đoković na društvenim mrežama.

Legendo, hvala ti…

- Pogledajte najnovije ćlanke -