ŽOC ĆE BITI ODUŠEVLJEN: Bivši igrač Indijane potpisao za Partizan, već stigao u Beogradsku arenu i ODMAH TRENIRA (FOTO)

KK Partizan je ovog leta odlučio da kompletno ode u avangardu, pa umesto klasičnog predstavljanja igrača u ponedeljak ćemo dobiti tzv. crno-belu simfoniju.

To se možda ne dopada onim tradicionalno opredeljenim navijačima kluba, nekim novim generacijama verovatno imponuje, ali nije ni važna simfonija u krajnjoj liniji nego pre svega pojačanja.

A ona su vrlo interesantna i sigurno da svi jedva čekaju da vide kako će ih Željko Obradović uklopiti i kako će na delu izgledati.

A čini se da jedva čeka i Dvejn Vašington, jedan od upravo novih igrača Partizana, budući da je već počeo sa individualnim treninzima u Beogradskoj areni.

Košarkaš je to objavio na svom Instagramu.

Vašington primarno pokriva poziciju beka, ali može po potrebi da igra i plejmejkera, a dolazi iz NBA lige. Potpisao je dvogodišnji ugovor sa nekadašnjim šampionom Evrope, a ima opciju da naredne sezone može u NBA ako bude bilo ponuda.

U svojoj karijeri nosio je dresove Indijane, Finiksa i Njujorka.

Inače, iako često možete videti da se njegovo ime u srpskim medijima piše “Duan Vašington”, zapravo je jedino ispravno Dvejn Vašington.

Najnovije vesti o KK Partizan možete naći OVDE.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -