ŽURKA MOŽE DA POČNE: Navijači Srbije “zauzeli” centar Gelzenkirhena, jedva čekaju utakmicu sa Engleskom

Navijači Srbije polako pristižu u Gelzenkirhen i već su “zauzeli” centar grada, gde čekaju prvi meč na EURO protiv Engleske.

Iz Evropske fudbalske unije (UEFA) su razdvojili “fan zone” dva nacionalna tima, a prema ranijim najavama ovo je jedina utakmica na kojoj se služi samo bezalkoholno pivo.

Kako javlja reporter Tanjuga, navijači Srbije došli su iz cele zemlje, tu su zastave i transparenti iz Beograda, Kragujevca, Novog Sada, naravno iz Republike Srpske, najviše iz Banjaluke i Bijeljine, ali tu je i veliki broj srpskih iseljenika iz Nemačke, Holandije, Austrije i drugih okolnih zemalja.   

 Dobro raspoloženje i optimizam ne kvari ni kiša koja pada.

Navijači će put stadiona krenuti u 17 sati, a utakmica na “Veltins areni” počinje u 21 sat.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -