ZVANIČNO! Partizan i Zvezda će igrati Evroligu sledeće sezone, stigla potvrda

Košarkaši Partizana i Crvene zvezde igraće Evroligu i naredne sezone.

Ovu informaciju je zvanično je potvrdila Evroliga na svom Instagram nalogu, gde je objavila kojih 18 timova će učestvovati u elitnom takmičenju, među njima su i Crvena zvezda i Partizan.

Klubovi su na sastanku su definitivno potvrdili odluku o kojoj se već neko vreme spekulisalo.

Ekipe koje će biti deo Evrolige za narednu takmičarsku godinu su:

 Real Madrid, Barselona, Baskonija, Panatinaikos, Olimpijakos, Asvel, Monako, Pariz, Fenerbahče, Anadolu Efes, Olimpija Milano, Virtus Bolonja, Makabi Tel Aviv, Žalgiris, Bajern Minhen, Alba Berlin, Partizan i Crvena zvezda, piše u saopštenju elitnog takmičenja.

Otpala je Valensija koja će se preseliti u Evrokup.

- Pogledajte najnovije ćlanke -