ZVANIČNO: Partizan se zahvalio još jednom igraču!

Danilo Anđušić i zvanično neće biti član Partizana naredne sezone, objavili su crno-beli na društvenim mrežama.

Ono o čemu se već pisalo prethodnih dana, sada je dobilo i zvaničnu potvrdu. Anđušić neće igrati naredne godine u “parnom valjku”, već će se preseliti u Dubai, novi tim ABA lige.

Od Danila se oprostio i Partizan na društvenim mrežama.

 – Danilo hvala! Posle dve sezone, Danilo Anđušić će karijeru nastaviti u drugom klubu! Čak u tri navrata, Danilo je nosio dres Partizana i sa ponosom branio crno-bele boje kako u srećnim, tako i u teškim vremenima! Zauvek deo crno-bele porodice – stoji u saopštenju KK Partizan. 

Srpski košarkaš je prošle sezone u ABA ligi beležio 9,3 poena, 1,3 skoka i jedne asistencije po utakmici, a njegov prelazak u Dubai je ozvaničio i njegov menadžer Miško Ražnatović.

Prethodnih dana je stigla informacija da bi za Dubai trebalo da potpiše i Nemanja Dangubić, ali ta informacija još uvek nije zvanično potvrđena od strane kluba iz Emirata.

Nema sumnje da Dubai sprema respektabilnu ekupu koja želi da napadne i titulu na Jadranu.

- Pogledajte najnovije ćlanke -