Košarkaši Crvene zvezde šampionu su Superlige Srbije! Oni su se vratili na parket nakon pauze, Partizanovi nisu, te su tako crveno-beli došli do trofeja.
Druga utakmica finala plej – ofa Superlige Srbije između Partizana i Crvene zvezde prekinuta je pri vođstvu crno-belih 57:45 u 23. minutu utakmice.
Grobari su uvredljivo skandirali,a igrač Zvezde su napustili parket.
Navijači crno-belih su zabranili igračima da nastave utakmicu bez njih, a iz Zvezde su zahtevali da se dvorana isprazni.
Više od sat i po pauze je usledilo, a onda su se igrači Zvezde vratili na teren. Partizanovi nisu, neki su otišli i kućama jer je spiker pre toga najavio da će se nastavak igrati sutra, te je tako pobeda i titula pripala crveno-belima.
Zvezda je osvojila Superligu Srbije nakon što igrači Partizana nisu želeli da se vrate na parket Arene posle prekida utakmice, te je druga utakmice finalne serije registrovana službenim rezultatom 20:0 u korist crveno-belih, koji su tako slavili sa 2:0 u pobedama.